SEBZE VE MEYVE TİCARETİ İLE TOPTANCI HALLERİNDE KARŞILAŞILAN SORUNLARI DEĞERLENDİRMEK VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ OLUŞTURMAK AMACIYLA GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞINCA 11.12.2014 TARİHİNDE 1.TOPTANCI HAL KONSEYİ YAPILACAKTIR.KATILIMLARINIZI BEKLİYORUZ.

PROGRAM:

09:30 - 10:00  : KAYIT
10:10 - 12:00  : AÇILIŞ TÖRENİ
12:00 - 13:30  : ÖĞLE YEMEĞİ VE KAPANIŞ
YER      :ANKARA TİCARET ODASI COGRESİUM / ANKARA
TARİH :11.12.2014
Devamı.....

Federasyonumuzun 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı,  30 Kasım 2014 Pazar günü saat 13.00 te Toptancı hal girişinde Şan İskender salonunda, çoğunluk sağlanamaması halinde ikinci toplantının 07.12.2014 Pazar günü saat 13.00 te Ankara Ticaret Odası Meclis Toplantı Salonunda; aşağıdaki gündemle yapılacaktır.

Üye derneklerimize ve delegelerimize  ve ilgililere önemle duyurulur.

                                                        TÜSEMKOM   

                                                YÖNETİM KURULU ADINA

                                                         Yüksel Tavşan

Devamı.....

5957 sayılı Kanunu ve alt  mevzuatının uygulanmasında sorunlar yaşayan toptancı hal komisyoncularımızı bilgilendirmek amacı ile yapılan toplantıların sonuncusu İzmir Derneğimizde yapıldı. Tüsemkom Genel Sekreteri Aziz Oral, Dernek başkanı Orhan Doğar ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte güncel sorunlar masaya yatırıldı. Komisyoncularımızın sıkıntı yaşadığı konular ve uygulamalarda yapılan hataların izalesine yönelik bilgilendirme oldukça faydalı oldu. Yol denetimlerinde ve hal kapısında yapılan denetimlerden şikayetçi olan hal esnafı bu soruna bir çare bulunmasını talep ediyor. Gelecek ay sonuna kadar tamamlanması beklenilen Yol Denetim İstasyonları tamamlandıkça sorunun çözülebileceği umulmaktadır. Devamı.....

TÜSEMKOM YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN GENEL KURUL TOPLANTISI İLANI VE TOPLANTI GÜNDEMİ Devamı.....

TÜSEMKOM YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN DUYURU

FEDERASYONUMUZUN 5.OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI 07 ARALIK 2014 PAZAR GÜNÜ SAAT 13.00 TE ANKARA TİCARET ODASI MECLİS TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR.

TÜM ÜYELERİMİZE, DELEGELERİMİZE VE İLGİLİLERE DUYURULUR

YÖNETİM KURULU ADINA

YÜKSEL TAVŞAN

BAŞKAN

Devamı.....

Toptancı Hallerinin geleceği konulu Panel sonrası Tüsemkom'a katılımlar devam ediyor, Devamı.....Dükkan Ajans